Priemerné hodnotenie 88,45: PSG XI vo FIFE 22 ako z iného sveta!

Ako všetci dobre vieme, Paris Saint-Germain dokázal v lete 2021 niečo, čo sa doteraz nedalo azda ani vo videohre FIFA. Zadarmo získalo kapitánov Barcelony i Realu, najlepšieho mladého brankára sveta, k tomu i Wijnalduma a za 70 miliónov dorazil špičkový full-back Hakimi.

Fanúšikovia hry FIFA už očakávajú vydanie najnovšej verzie ich milovanej hry a určite sa mnohí vrhnú v kariérnom móde po hraní práve za PSG. Rozhodne to ale nebude nič pre tých, ktorí radi budujú skvelý tím postupnými krokmi. Nielenže PSG má tradične i v hre obrovský rozpočet, ale ono takmer nie je čo v temto tíme zlepšovať.

Súčet celkových hodnotení ideálnej XI PSG má byť podľa predpokladov Fifaindexu 973, a teda, priemer na jedného hráča je 88,45. Wijnaldum s hodnotením 84 je tretím najhorším hráčom základnej zostavy. Extrémom je ale zloženie ofenzívneho kvarteta, ktoré má priemer 90,75! Ak ste fajnšmeker, kúpte ešte Lewandowskeho, de Bruyneho a Robertsona, a už azda ani nemusíte držať ovládač, či mať ruky na klávesnici.

Už len dodáme, že Mbappé má mať potenciál 95, Donnarumma 92, Kimpembe 87 a taký Hakimi 88. Takže, je sa veru “na čo tešiť”.

PSG v hre FIFA 22

Zdroj: Fifaindex.com | Foto: Twitter, Chosen11