Prirovnáva ho k Ronaldovi: „Brilantný podpis pre United?“

Keď v auguste 2003 podpisoval Manchester United 18-ročného portugalského mladíka, nik si nedokázal predstaviť, čo tento štíhly rýchlonohý futbalista jedného dňa dosiahne. Nového Ronalda mnohí videli v Rashfordovi, no ten navzdory svojim kvalitám zrejme nikdy až tak neovládne svet.

Manchester United čaká od roku 2012, keď ukončil svoju manažérsku dráhu sir Alex Ferguson, na ligový titul. Žiadna sláva to s výnimkou triumfu v Európskej lige pod vedením Mourinha nie je ani na európskej scéne. Nádej do žíl fanúšikov najobľúbenejšieho anglického klubu nielen u nás vlial januárový príchod Bruna Fernandesa, veď Ronaldov krajan sa stal hneď vo februári hráčom mesiaca v Premier League.

Na to, aby ale United dokázali konkurovať Liverpoolu či Citizens však potrebujú viac, ako len jednu posilu. Wes Brown, niekdajší obranca Manchestru United, v ktorého drese strávil pätnásť sezón, sa jasne vyjadril k špekuláciám ohľadom možného prestupu Jadona Sancha na Old Trafford.

„Mohol by to byť brilantný podpis pre Manchester United, veď Sancho je ako Ronaldo. Proste robí hru jednoduchšiu pre ostatných,“ zneli Brownove slová pre Goal.com. Sancho má skutočne predpoklady, veď v Dortmunde už začal hrávať ako 17-ročný a napríklad v prebiehajúcej sezóne má ako čerstvý dvadsiatnik z pozície krídelníka na konte už 17 ligových gólov a 16 asistencií! To všetko za necelých 2000 minút, a teda “kanadský bod” získava v priemere raz za 59,8 minúty! Navyše, ako Angličan by zrejme nemal problém s aklimatizáciou v Premier League.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twiitter