PROBLÉM pre Real Madrid: Sergiovi Ramosovi hrozí TREST od UEFA!

Real Madrid čaká 5. marca odvetný duel proti Ajaxu Amsterdam. Už teraz je jasné, že tímu nepomôže Sergio Ramos, ktorý dostal v prvom vzájomnom duely žltú kartu a odpykáva si tak svoj trest. UEFA však na kapitána “Bieleho baletu” uvalila žalobu a hrozí, že jeho trest sa predĺži.

Po výhre 1:2 na ihrisku súpera je bližšie k postupu do štvrťfinále Ligy šampiónov Real Madrid. Hrozí však, že sa v prípade účasti v ďalšom kole bude musieť v prvom duely zaobísť bez Sergia Ramosa.

Španielsky reprezentant inkasoval žltú kartu v 90. minúte stretnutia proti Ajaxu Amsterdam. Za normálnych okolností by za tento svoj prehrešok nemohol hrať len v najbližšom odvetnom duely proti holandskému celku. UEFA ho však upodozrieva, že ju dostal zámerne, aby do prípadného ďalšieho kola nastúpil s čistým štítom.

Olej do ohňa priliali aj slová samotného stopéra:“Nechcem podceňovať súpera, ani si myslieť že dvojzápas je na konci. Vo futbale však musíte robiť ťažké rozhodnutia,” povedal bezprostredne po zápase. Následne však svoje tvrdenie prostredníctvom internetu poprel a tvrdil, že v tom nebol žiadny úmysel. Celú vec UEFA prejedná v štvrtok 28. februára.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter