Problémy v kabíne PSG: Najmenej traja hráči majú COVID-19!

Francúzska Ligue 1 má za sebou už dve kolá a behom víkendu (5.-6. septembra) sa odohrá aj tretie, no PSG vstúpi do súťaže až vo štvrtok 10. septembra, keď na pôde nováčika z Lensu odohrá dohrávku 2. kola. Odklad zápasov umožnila obhajcovi trofeje francúzska asociácia vďaka reprezentovaniu Ligue 1 v Lige Majstrov.

No v túto chvíľu nemusí byť termín 10. september úplne istý. Testovanie na všadeprítomný COVID-19 totižto dopadlo u trojice hráčov PSG pozitívne, pričom jedným z nich je aj hviezdny Neymar. Podľa informácií Sky Sports sa však cíti veľmi dobre.

Ostatných hráčov, tak čakajú ďalšie testovania, podobne ako Neymara, di Maríu a Paredesa. Pre odohranie zápasu bude kľúčové, aby ďalšie testy teraz negatívnych hráčov a členov realizačného tímu, dopadli rovnakým výsledkom aj pri opakovaných testovaniach.

Parížanov však čaká veľmi krušný štart Ligue 1, v ktorej opäť obhajujú titul. Prvé štyri zápasy totižto majú naplánované do desiatich dní. Po Lense ich čakajú domáce stretnutia proti Marseille a Metz, ostrý úvod súťaže zavŕšia na pôde Nice.

mbappe hodnota hraca

Zdroj: Skysports.com | Foto: Twitter