PROFÍK: Toto spravil Zidane ihneď po vymenovaní za trénera Realu!

Fanúšikovia Realu Madrid zažili včera nával veľkej radosti. Väčšinu z nich totiž potešila správa o návrate Zinedine Zidana na post hlavného trénera ich obľúbeného celku. Francúz to zobral pekne zhurta a svoju prácu berie zodpovedne. Svedčí o tom aj to, čo spravil ihneď po svojom oficiálnom uvedení.

Bývalý legendárny futbalista prišiel do hlavného mesta Španielska, aby tam strávil za normálnych okolností minimálne ďalšie tri sezóny. Aj preto mu Florentino Pérez vyčlenil na prestupy bohatú čiastku. Francúzsky kormidelník však začal svoju prácu veľmi zhurta.

Zidane by sa mal na prvom tréningu objaviť zajtra, avšak chcel mať o svojom tíme najlepší prehľad čo najskôr. Aj preto mal ihneď po odchode z tlačovky na Santiaga Bernabéua telefonicky kontaktovať kapitána mužstva Sergia Ramosa.

So skúseným španielskym reprezentantom údajne prebrali dôležité kroky, pokiaľ ide o výkony samotného mužstva, ktoré by 46-ročný kouč rád vylepšil. Obaja majú spolu veľmi dobrý vzťah, veď prvýkrát sa stretli ešte ako spoluhráči v roku 2005, keď obaja hájili farby “Bieleho baletu”.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter