“Pusinky” menia svoju tvár: Už tretí hráč Realu Madrid zvažuje odchod z klubu!

0
1

Real Madrid musí momentálne akútne vyriešiť trénerskú pozíciu, pretože Zinedine Zidane na svoj post nečakane rezignoval. Dajú sa očakávať aj veľké zmeny v hráčskom kádri, pričom niekoľko futbalistov už naznačilo svoj možný odchod. 

Keď Real Madrid vyhral Ligu majstrov, bol to Cristiano Ronaldo, o kom sa špekulovalo, že by mohol odísť. Tieto správy napokon samotný CR7 vyvrátil. O pár dní však prišiel šok, keď rezignoval Zidane. Ešte pred jeho rezignáciou sa Bale vyjadril, že chce pravidelne hrávať a musí sa s agentom porozprávať o svojej budúcnosti. Marcelo mal dať pre zmenu Pérezovi ultimátum, že ak by odišiel CR7, odíde aj on. Teraz sa ku skupine hráčov, ktorí zvažujú odchod z Realu Madrid, pridal Mateo Kovačić.

24-ročný rodák z rakúskeho Linzu, ktorý však reprezentuje Chrovátsko, sa mal v paitok vyjadriť, že musí pouvažovať nad tým, čo ďalej, pretože chce pravidelne hrávať. Podľa jeho slov nastal čas na to, aby už nebol náhradníkom. Akékoľvek špekulácie o možnom budúcom klube ale zmietol zo stola s tým, že je pod zmluvou s Realom Madrid a teda nemôže hovoriť o ponukách od iných klubov.

Mateo Kovačić je súčasťou Realu Madrid od roku 2015, kedy sem prestúpil z talianskeho Interu Miláno za 31 miliónov eur. Predtým obliekal aj dres chorvátskeho klubu GNK Dinamo Záhreb. Za chorvátsku reprezentáciu odohral zatiaľ 39 stretnutí s bilanciou jedného gólu, v drese “Los blancos” odohral v sezóne 2017/2018 36 zápasov a vsietil tri góly.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter, YouTube