RAMSAY BEZ ĎALŠEJ MLADEJ HVIEZDY? ZRANENÁ NÁDEJ MOŽNO … !

Slovenská hokejová reprezentácia sa bude musieť na MS 2023 zaobísť bez Juraja Slafkovského, ktorý od polovice sezóne pre zranenie nenastúpil a už ani nenastúpi. Klub ho nemá v pláne uvoľniť ani pre potreby slovenskej reprezentácie, keďže mu chce nechať čas na rekonvalescenciu.

Aktuálne prišli zo zámoria ďalšie nepríjemné správy. Mladý útočník Samuel Honzek, ktorý by mohol byť v roku 2023 draftovaný okolo 20. priečky, totižto po nepríjemnom zákroku Carsona Goldera nedohral zápas v OHL a klub sa obáva o to, či bude v poriadku pre play-off. To, že súperov agresor dostal dištanc na štyri zápasy, nie je náplasťou.

Navyše, 18-ročného Slováka mnohí považovali za adepta na povolanie do reprezentácie pre seniorske MS 2023, kde by mohol na seba ešte výraznejšie upozorniť, podobne ako Mešár, Nemec či spomínaný Slafkovský behom roku 2022.

Odchovanec Dukly Trenčín, za ktorú ako 17-ročný strelil v Extarlige 10 gólov, má v OHL aktuálne v 40 zápasoch 52 bodov v drese jeho Vancouver Giants, mohol ich mať aj viac, no prvé nepríjemné zranenie zažil už na MS juniorov, kde musel odstúpiť na začiatku druhého zápasu a následne vynechal približne mesiac aj v prestížnej juniorskej súťaži v Kanade.

ÓDY NA NÁŠ TALENT: EXPERT MU PREDPOVEDÁ VEĽKÚ BUDÚCNOSŤ!

Zdroj | Foto | Video: Twitter