RANA PRE REAL MADRID: VEDENIE KLUBU MÁ LEN DVE MOŽNOSTI!

Hviezdnych mien sa v súčasnom Reale Madrid nachádza hneď niekoľko, pričom hneď trom po sezóne končia kontrakty. Konkrétne Modričovi, Benzemovi a Kroosovi, teda hráčom, ktorí sú zapísaní do dejín klubu zlatým písmom.

Celkom iným prípadom je ale Eden Hazard, ktorý má byť so 450 tisícmi eur týždenne najlepšie zarábajúci hráč klubu (iné zdroje uvádzajú, že zarába 375 či 400 tisíc). Tomu končí kontrakt až o rok. Pre Real Madrid bohužiaľ.

Belgický krídelník mal byť nástupcom Ronalda a strieľať množstvo gólov či vytvárať šance pre spoluhráčov. Realita je ale taká, že za takmer štyri sezóny nestrelil ani len desať gólov a nastúpil do sotva tretiny zápasom. Dá sa povedať, že na jeho konto idú v ostatnom období peniaze z kasy Realu celkom zbytočne a na rozdiel od Garetha Balea nikdy ani oporou klubu nebol.

Pred pár dňami mal Belgičan, ktorý v januári oslávil 32. narodeniny, zdeliť Realu Madrid, že má v pláne naplniť svoj kontrakt v klube a takpovediac “vyciciať” z neho ďalšie milióny eur.

Real Madrid tak má zrejme aktuálne len dve možnosti, no ani jedna nie je preň uspokojivá. Tou by bol predaj alebo predčasné ukončenie kontraktu bez nutnsti doplácať Hazardovi odstupné. Aktuálne to vyzerá tak, že buď si ho ponechá v kabíne do júna 2024 alebo sa mu podarí nájsť klub, ktorý by aspoň časť jeho platu platil za Real.

Zdroj: Twitter | Foto: as