Real alebo Citizens? Mohamed Salah v tom má jasno!

Prvým finalistom Ligy Majstrov UEFA 2021-22 sa stal Liverpool FC, hoci Villarreal dokázal behom odvety náskok Angličanov zmazať. Nech už bude finálovým súperom Liverpoolu ktokoľvek, bude to veľmi pikantné. Dôvod?

Druhým finalistom bude buď Manchester City, ktorý v úvodnom zápase vyhral 4:3 a je teda o krok bližšie, alebo Real Madrid. Ak bude anglické finále, máme sa na čo tešiť, veď nedávna remíza 2:2 vrámci Premier League bola oslavou futbalu, podobne ako mnohé ďalšie konfrontácie týchto súperov z posledného obdobia. Éra rivality medzi Guardiolom a Kloppom sa raz jednoducho bude hodnotiť ako výnimočná.

Avšak, Mohamed Salah by si vo finále želal Real Madrid. Dôvod? Nie, fanúšikom tohoto klubu nie je, avšak, má na to dôvod. „Chcel by som finále proti Realu. Raz sme s nimi už vo finále prehrali, teraz si želám odvetu,“ zneli jeho slová. Práve proti Liverpoolu skompletoval v roku 2018 Biely balet svoj hattrick, pričom vo famóznej forme hrajúceho Salaha vtedy po súboji so Sergiom Ramosom musel Klopp striedať. V roku 2019 už The Reds trofej nad hlavu zodvihli, keď vo finále zdolali Tottenham 2:0.

Zdroj: Express | Foto: Instagram/Mosalah