Real chce hviezdu konkurenta: Budúca náhrada Karima Benzemu?

Real Madrid má celé roky jediného TOP útočníka, a tým je Karim Benzema. 34-ročný Francúz po odchode Ronalda neprestáva udivovať. Mariano Diaz, Luka Jovič a ďalší sa pred ním museli skloniť. Avšak, v klube si uvedomujú, že ani Karim nie je večný.

Na Real Madrid bude opäť čakať sezóna, behom ktorej odohrá cca 55-60 stretnutí, do toho prídu MS v Katare, na ktoré bude Benzema nepochybne nominovaný. A keďže Realu sa nepodarilo dotiahnuť prestup Kyliana Mbappého, musí sa rozhliadať ďalej.

Najnovšie správy hovoria o monitorovaní stále len 22-ročného útočníka konkurenčného Realu Sociedad. Nie je ním nik iný než švédsky kanonier Alexander Isak, ktorého trhová hodnota je 30 mil. €, no nie je vylúčené, že jeho súčasný zamestnávateľ bude mať ešte vyššie požiadavky.

Isak je odchovancom štokholmského AIK, neskôr bol na skusoch v Dortmunde a aktuálne teda oblieka dres španielskeho celku. V sezóne 2020-21 sa presadil 17 krát, v tej uplynulej 10 krát. Okrem toho už pravidelne oblieka aj reprezentačný dres, v ktorom je na 9 góloch.

https://twitter.com/Ekremkonur/status/1546061648267558912

Zdroj: The Hard Tackle | Foto: Instagram/Karimbenzema