Real hlási veľký problém: Zranila sa najväčšia hviezda!

Tím Zinedina Zidana neprežíva práve najlepšie obdobie. Po neuspokojivej príprave pred štartom nového ročníka La Ligy, štrajkujúcom Garethovi Baleovi sa Realu Madrid zranilo hneď niekoľko hráčov. Najhoršie však je, že sa Real bude musieť zaobísť bez svojho hviezdneho hráča.

Len nedávno sme vás informovali o zranení novej akvizície Realu – Rodryga. Teraz však čelí “Los Blancos” trocha väčším problémom. Zranila sa totiž ďalšia letná posila. A to tá najhviezdnejšia. Eden Hazard utrpel po dnešnom tréningu svalové zranenie v oblasti ľavého stehna. S určitosťou tak nenastúpi do úvodného zápasu svojho tímu v novej sezóne na ihrisku Celty Vigo. Úvodné prognózy odhadujú, že Hazard by mohol byť mimo 3 až 4 týždne.

Zranením Hazarda sa tak naskytá príležitosť pre iných ofenzívnych hráčov. Možno aj pre Garetha Balea, ktorý v poslednom čase začal robiť Zidanovi vrásky na čele. “Zdalo sa, že odchádza, no teraz je s nami,” znelo trénerovo posledné vyhlásenie o Walesanovi. Je tak možné, že cez víkend bude Bale figurovať aspoň na lavičke “Bieleho baletu”, ak nie rovno v základnej jedenástke. Priestor by však mohol dostať aj Vinícius Junior a Lucas Vázquez, ktorý však obľubuje pravé krídlo, podobne ako Bale. Zidane tak bude musieť niečo vymyslieť.

hazard zranenie

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter