Real Madrid čoskoro ohlási odchod hráča: Smer Britské ostrovy!

V Reale Madrid je zdá sa brankárska otázka pre nasledujúce obdobie vyjasnená. Post jednotky prebrala nová letná posila z Chelsea FC Thibaut Courtois, ktorého skvele dopĺňa Keylor Navas, ktorý sa nakoniec rozhodol ostať. To spôsobilo, že káder “Bieleho baletu” opustí niekto iný.

Okrem spomínanej dvojice brankárov sa v tíme nachádzajú ďalší dvaja a to Luca Zidane a Kiko Casilla. Práve druhý menovaný sa mal podľa denníka AS rozhodnúť, že ukončí svoju púť na Santiaga Bernabéua.

32-ročný španielsky brankár nezasiahol v tejto sezóne ani do jedného súťažného zápasu. So svojou pozíciou tak prirodzene nemôže byť spokojný a preto mal využiť záujem, ktorý o jeho služby pretrváva na Britských ostrovoch.

Bývalý gólman Espanyolu by si to mal namieriť do Leeds United, kde by mohol dostať viac priestoru. Anglický tím aktuálne vedie Championship a má skvele našliapnuté na postup do Premier League.

Skúsený strážca svätyne má v Madride stále platnú zmluvu do júna 2020. Jeho aktuálne hodnota sa pohybuje na úrovni asi 3 miliónov eur. Očakáva sa, že prestup by sa mal zrealizovať už v najbližších dňoch, aby bol Kiko Casilla k dispozícii už v zápase proti Stoke City FC, ktorý sa odohrá 19. januára 2019.

Kiko Casilla – najlepšie zákroky

Zdroj: As.com | Foto: Twitter | Video: YouTube