Real Madrid má PROBLÉM: Hviezda klubu požiadala o ODCHOD!

Real Madrid prežíva ťažké časy. Po troch úspechoch v Lige majstrov prišla krutá porážka a vyradenie Ajaxom Amsterdam. Viacero hráčov nepodáva svoj štandard a jeden z dlhoročných hlavných pilierov mužstva sa dokonca už mal dohodnúť s novým klubom a chystá odchod.

Na Santiaga Bernabéua to vrie a klub možno opustí viacero hráčov. Medzi nimi by mohol byť aj Marcelo, ktorý aktuálne nezažíva najľahšie obdobie. Vo svojej už 13. sezóne v drese “Bieleho baletu” nedostáva dostatok príležitosti a posledné duely strávil na lavičke náhradníkov.

30-ročný brazílsky obranca nemôže byť so svojou situáciou spokojný a preto údajne požiadal o odchod. Jeho cieľovou destináciou by sa mohol stať Juventus. Taliansky denník La Stampa dokonca priniesol informáciu o Marcelovej dohode s klubom. Podľa daného periodika by mal hviezdny ľavý bek podpísať zmluvu na 4 roky s ročným príjmom 12 miliónov eur. Všetko by sa malo udiať už toto leto a skúsený futbalista by tak mohol nasledovať kroky svojho dobrého kamaráta Cristiana Ronalda.

POZRI aj konflikt Sergia Ramosa s Florentinom Pérezom —TU—

Zdroj: As.com | Foto: Twitter