Real Madrid mal byť odmietnutý: Príde s vylepšenou astronomickou ponukou?

Tentokrát to nie je o tom, či sa Real Madrid pokúsi získať nejakého útočníka, ale o tom, ktorého. A za koľko. Jednu superdrahú posilu už oficiálne podpísal, no ani náhrada Benzemu nebude rozhodne lacná.

Teda, ak sa Real neuchýli k nejakému veteránovi či papierovo menej kvalitnému hráčovi. Madridský gigant je ale klubom s najvyššími cieľmi a tomu má zodpovedať aj budúca jednotka na hrote útoku.

Ako sme prognózovali v článku “Ktorý útočník sa stane novou deviatkou Realu“, tak sa aj stalo. Či napokon bude musieť klub obrátiť pozornosť inde, nevedno. Každopádne, portál Managing Madrid informuje, že Daniel Levy, nekompromisný prezident Tottenhamu, už zase blokuje prestup Harryho Kanea.

→ REAL MADRID OPUSTILI ZADARMO UŽ ŠTYRIA OFENZÍVNI HRÁČI ←

Lepšie povedané, prvá ponuka Realu Madrid sa mu máli. Tá pritom znela 80 miliónov eur. Za hráča, ktorý bude mať v lete 30 rokov a po sezóne mu skončí kontrakt. A v čase, keď si Tottenham nezahrá po viac ako dekáde európsku pohárovú súťaž.

Či sa Real Madrid vráti s vylepšenou ponukou alebo napokon postačí aj 80 miliónov, budeme monitorovať. Každopádne, samotný futbalista sa vždy vyjadroval skôr v zmysle, že by radšej ostal doma v Anglicku. Táto alternatíva je však pre vedenie klubu prakticky neprijateľná.

Zdroj: Managing Madrid | Foto: Instagram