Real Madrid mal začať rokovania: Cieľom KANONIER zo Serie A!

Real Madrid prišiel v poslednom duely o svojho najlepšie strelca, ktorý má zlomeninu a vynechá tak viacero zápasov. Vedenie preto musí jednať a podľa najnovších správ už nadviazalo kontakt s potencionálnou posilou.

Okrem Karima Benzemu je zranená aj nová posila Mariano. Santiago Solari tak v A-tíme nemá žiadneho čistokrvného hrotového útočníka. Najnovšie správy však hovoria o tom, že by sa to mohlo čo chvíľa zmeniť.

Španielsky denník AS prišiel s informáciou, že zdroje okolo poľského útočníka Krzysztofa Piąteka potvrdili, že s ním Real Madrid nadviazal kontakt. Mali sa uskutočniť už aj prvé rozhovory medzi FC Janov a madridským klubom.

V Madride to však nebudú mať s jeho získaním vôbec ľahké. O druhého najlepšieho strelca Serie A majú záujem aj v konkurenčnom Atléticu Madrid a rada by ho vo svojom celku privítala aj Borussia Dortmund. Problémom môžu byť aj financia.

Zatiaľ čo “Los Blancos” by vraj najradšej získali spomínaného hráča na hosťovanie, taliansky klub by podľa zdrojov radšej zinkasoval 50 miliónov eur, ktoré žiada za jeho trvalý prestup a hosťovaniu údajne naklonený nieje.

23-ročný poľský útočník odohral v tejto sezóne 21 súťažných duelov. V rámci nich sa mu podarilo streliť až 19 gólov, pričom 6 z nich stihol dať v dvoch zápasoch talianskeho pohára.

Krzysztof Piątek – góly a najlepšie momenty

https://www.youtube.com/watch?v=5RWOjzMvwFc

Zdroj: As.com | Foto: Twitter | Video: YouTube