Real Madrid v KONCOCH: Courtois a Navas ZRANENÍ, Casilla odišiel!

Španielsky veľkoklub Real Madrid sa v tejto sezóne pýši svojím brankárskym tandemom. Ten tvorí kvalitná dvojica hviezdnych brankárov Keylor Navas a Thibaut Courtois. Pred zápasom proti Sevilla FC však hrozí, že nebude môcť nastúpiť ani jeden z nich.

Spomínanú dvojicu ešte pred nedávnom dopĺňal skúsený španielsky gólman Kiko Casilla. Ten sa však rozhodol pre zmenu a nasmeroval svoje kroky na Britské ostrovy, kde by mohol dostávať viac priestoru. Aktuálne teda vykonáva úlohu tretieho brankára mladík Luca Zidane.

Práve on by dostal priestor v prípade, ak by sa naplnil najhorší možný scenár. V najbližšom zápase La Ligy proti Sevilla FC totiž s istotou neuvidíme Keylora Navasa. Ten si totiž privodil svalové zranenie na svojej pravej nohe.

Aktuálne je však zranený aj Thibaut Courtois. Belgičan síce trénoval, no je otázne nakoľko bude Santiago Solari riskovať s jeho nasadením do zápasu. Odpoveď na túto otázku dostaneme najneskôr v sobotu 19.01.2019 o 16:15, keď Real Madrid privíta na Santiaga Bernabéua svojho súpera zo Seville.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter