Real sa naňho vykašľal, teraz ho chce United. Prestup na spadnutie!

Urobil Real Madrid minulé leto veľkú chybu, keď nepodpísal do stredu poľa vychádzajúcu hviezdu Ajaxu? Suma okolo 55 miliónov eur za Donnyho van de Beeka sa nezdala príliš prestrelená, no napriek početným špekuláciám k prestupu nedošlo. Teraz by to mohol využiť Manchester United.

Výkonný riaditeľ Ajaxu Amsterdam, Edwin van der Sar otvorene priznal záujem “Červených diablov” o 23-ročného stredopoliara: “Je jasné, že klub, ako Manchester United, prejavuje záujem o Donnyho. Minulé leto sme sa s ním rozprávali, že ostane ďalšiu sezónu u nás a potom mu pomôžeme urobiť ďalší krok v jeho kariére.”

Hoci Manchester United dúfa v nejakú “korona zľavu”, bývalý holandský brankár to rázne odmieta. “Nič sa nezmenilo, nebude žiadna polovičná zľava, záujemcovia o neho môžu na to ihneď zabudnúť.” Solskjær by však holandský talent rád privítal vo svojom klube a to, že Edwin Van der Saar potvrdil záujem “Red Devils” značí veľký záujem o podpis. Novinári z anglického periodika Metro dokonca prišli cez víkend s informáciou, že rozhovory o prestupe sa už začali. Trasnfer sa teda zdá byť na spadnutie.

van de beek manchester united

Zdroj: Metro.uk | Foto: Twitter