Richard Pánik “zbúral” Jágra a potom sa ešte pobil: Súpera zložil takouto šupou! (VIDEO)

Richardovi Pánikovi sa darí nielen v strieľaní gólov, ale aj v tvrdej hre. V nočnom zápase proti Floride najskôr drsným hitom poslal k ľadu legendárneho Jaromíra Jágra a o niekoľko minút neskôr sa dokonca pobil s kapitánom Floridy. Zdalo sa, že v tomto pästnom súboji Pánik neuspeje, ale napokon MacKenzieho zložil jednou poriadnou šupou! 

[sociallocker]V nočnom stretnutí zámorskej NHL utrpelo Chicago Blackhawks vysokú prehru. Jastrabi podľahli celku Florida Panthers pomerom 0:7. V druhej dvadsaťminútovke za stavu 0:1 pre Panthers, slovenský krídelník v drese Chicaga Richard Pánik tvrdým hitom zložil českú hokejovú legendu Jaromíra Jágra. Slávna “68” napokon zápas nedohrala, musela odstúpiť kvôli zraneniu v dolnej časti tela. Jeho zranienie by však nemalo byť vážnejšieho charakteru a “Jardo” odcestuje s tímom do Buffala, kde hrajú Panteri najbližší zápas.

Z pohľadu Pánika to však nebolo všetko. Hoci slovenský útočník zažíva prelomovú sezónu, čo sa počtu bodov týka, v tomto zápase dal o sebe vedieť už spomínaným tvrdým hitom a následne aj bitkou. V tretej tretine za stavu 0:4 pre Panthers, sa Pánik pobil s kapitánom Floridy Derekom MacKenziem. Ako uvidíte vo videu, Rišo sa v tomto pästnom súboji rozhodne nestratil. MacKenziemu uštedril tvrdú ranu, ktorou rázne ukončil celú túto boxerskú vložku!

Pánikov tvrdý hit na Jaromíra Jágra

Bitka Richard Pánik vs. Derek MacKenzie

Chicago Blackhawks : Florida Panthers 0:7 (zostrih zápasu)

https://www.youtube.com/watch?v=vYTmboowuAY

Video: YouTube | Foto: Facebook, Instagram, YouTube[/sociallocker]