Riyad Mahrez opustil tréning Alžírska: Konečne si vymodlil prestup z Leicestru!

26-ročný krídelník Leicestru City Riyad Mahrez opustil tréningovú jednotku reprezentácie Alžírska a odletel do Európy, kde by mal dojednať svoj prestup.

Podľa viacerých britských médií Mahrez opustil svoju rodnú krajinu, aby podstúpil lekársku prehliadku a pripojil sa k novému tímu. Informáciu potvrdil aj Alžírsky futbalový zväz oficiálnym stanoviskom. Prestížny portál Sky Sports prišiel s tvrdením, že Mahrez sa ubytoval v istom londýnskom hoteli.

V hre o najlepšieho hráča Premier League zo sezóny 2015/16 sú tak pravdepodobne tri tímy – Chelsea, Tottenham a Arsenal. Podľa renomovaného žurnalistu Davida Ornsteina z televíznej stanice BBC je Arsenal mimo hru. Či má Ornstein pravdu a Mahrez prestúpi do Chelsea alebo Tottenhamu, je v týchto chvíľach záhadou.

V priebehu letného prestupového obdobia boli s hráčom Leicesteru spájané aj kluby ako Monaco, Barcelona a Manchester United, no najreálnejšie sa javil Mahrezov transfer do talianskeho AS Rím. Kde napokon Riyad Mahrez skončí, sa dozvieme v najbližších hodinách. Podľa predbežných informácií je najväčším favoritom na zisk Mahreza londýnska Chelsea.

Zdroj: Dailystar.co.uk, Sportbible.com | Foto: Twitter