Ronaldo a návrat do Man Utd? Tieto slová vyslovil ON sám!

Už 35-ročný Ronaldo aktuálne oblieka dres štvrtého zamestnávateľa behom svojej výnimočnej kariéry. Ani vek sa na jeho schopnostiach príliš nepodpísal, a keďže samotný hráč miluje výzvy, súčasná situácia by mohla priniesť aj senzačný návrat spojenia CR7 & Man Utd.

Ronaldo strávil na Old Trafford ešte pod vedením Alexa Fergusona rovných šesť sezón, behom ktorých sa prepracoval až k premiérovému zisku Ballon d´Or a pomohol klubu vyhrať všetkých šesť súťaží, do ktorých zasiahol (Premier League 3x, ligový pohár 2x, po raz FA Cup, Ligu Majstrov, anglický superpohár a MS klubov).

> 5 dôvodov, prečo CR7 môže opustiť Juventus po tejto sezóne <

Môže avšak prijať ešte výzvu v podobe návratu do Premier League, resp. priamo do Manchestru United, ktorá by prinášala väčšie očakávania ako návrat Balea do Tottenhamu či vlastne kohokoľvek iného? Ronaldo už v minulosti niekoľkokrát naznačil, že to úplne nemožné nie je.„Chýba mi anglický futbal. Bola to jedna z najúžasnejší vecí v mojom živote a každý vie, že Manchester United mám stále vo svojom srdci,“ povedal ešte v roku 2013 Ronaldo, na čo nadviazal o rok neskôr v inom rozhovore.

„Boli tam ako moja rodina, s mnohými spoluhráčmi, no nielen s nimi, som dodnes v kontakte. Správali sa tam ku mne neskutočne dobre, na čo nikdy nezabudnem. Dnes je mojim domovom Madrid, no skutočne nikdy neviete, čo sa môže stať,“ povedal v roku 2014.

Aj v ďalších rozhovoroch či jeho vyjadreniach z menej vzdialenej minulosti cítiť, že Ronaldo prežil na Old Trafford mimoriadne úžasné roky a bol to preňho krásna etapa kariéry. Otázkou však ostáva, či by bol ochotný prijať napríklad v lete 2021, keď bude mať už 36 rokov, výzvu v podobe návratu do klubu, ktorý čaká takmer desaťročie na titul. CR7 je síce zvyknutý na šialený tlak zo všetkých strán, no ťažko predpovedať jeho ďalšie kroky. Ak by to dopadlo neúspechom, mohlo by to navyše zanechať malú škvrnu na jeho skvelej kariére.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter