Ronaldo stratil trpezlivosť s Garethom Baleom: Nahradiť ho chce týmto supertalentom!

0
2

Zatiaľ čo minulá sezóna bola pre Real Madrid jednou z najlepších za posledné obdobie, tá prebiehajúca pre kráľovský veľkoklub nezačala najlepšie. Na vedúcu Barcelonu v lige stráca priepastných 8 bodov a v Lige majstrov z posledných dvoch zápasov proti Tottenhamu získal iba bod.

Španielska tlač rieši zlú formu Realu neustále a priestor na vyjadrenie sa k situácii dostali aj viaceré hviezdy “Los Blancos”. Zatiaľ čo Sergio Ramos tvrdí, že za nepresvedčivými výsledkami sú početné zranenia v kádri, Cristiano Ronaldo si myslí, že dôvodom straty mnohých bodov sú odchody hráčov, menovite Moratu, Jamesa a Pepeho.

Gareth Bale

Pravda môže byť niekde uprostred, keďže viacerí hráči Realu sa momentálne nenachádzajú v oslnivej forme a niektorí členovia kádra sú viac v opatere lekárov, než na ihrisku. A práve to je prípad Garetha Balea, ktorý v tejto sezóne vynechal kvôli zraneniu lýtka už osem zápasov. Bale sa dlhodobo potýka so zdravotnými problémami a podľa španielskeho denníka Diario Gol si vie Cristiano Ronaldo na poste Walesana predstaviť iného hráča.

Tým má byť jeho krajan Gonçalo Guedes, ktorý momentálne hviezdi v konkurenčnej Valencii. 20-ročný odchovanec Benficy Lisabon je od januára minulého roka kmeňovým hráčom PSG, avšak od septembra hosťuje v spomínanej Valencii, ktorá zažíva jedno z najlepších období za posledné roky. V La Lige doposiaľ neprehrala, na vedúcu Barcelonu stráca 4 body a spolu s katalánskym mužstvom disponuje najlepším útokom v lige (30 gólov).

Gonçalo Guedes

Krídelník Gonçalo Guedes nastúpil v La Lige za “Netopiere” v deviatich zápasoch, v ktorých si pripísal 3 góly a na 5 presných zásahov prihrával spoluhráčom. S prestupom do Realu by mal pomôcť hráčov agent Jorge Mendes, ktorý zastupuje aj Cristiana Ronalda a má nadštandardné vzťahy s prezidentom Florentinom Pérezom. Hoci parížsky Saint-Germain 20-ročného krídelníka Guedesa nebude chcieť pustiť lacno, je možné, že o predaji hráča rokovať predsa len bude. Veď popri menách ako Neymar, Cavani, Mbappé, Di María či Draxler si vo Francúzsku zrejme tak skoro do lopty nekopne.

To najlepšie od Guedesa z prebiehajúcej sezóny

https://www.youtube.com/watch?v=NH6c72kLcyY

Zdroj: Bleacherreport.com, YouTube.com | Foto: Twitter