Ronaldo to NEZAŽIL 12 rokov: Stane sa ešte malý zázrak?

37-ročný Cristiano Ronaldo vyhral vo svojej kariére takmer všetko, a to tak na klubovej úrovni, ako aj na reprezentačnej. A samozrejme, i individuálnych trofejí má doma ohromné množstvo. Jeho meno je podobne ako to Messiho vo futbalovom svete synonymom úspechu. A vzhľadom k tomu, že CR7 sa presadil vo viac ligách než Leo, dá sa povedať, že z tohoto uhla pohľadu je lepší.

Avšak, rok 2022 mu zatiaľ veľa radosti nepriniesol, teda až na hattrick do siete Tottenhamu, ktorý ho štýlovo katapultoval na pozíciu najlepšieho strelca futbalovej histórie. Vyradenie Manchestru United ešte výraznejšie zvýšilo šance na to, že po prvýkrát od roku 2010 nezíska v kalendárnom roku žiadnu cennú trofej. Okrem roku 2010 to zažil i v roku 2005.

Avšak, stále tu nejaké šance sú, i keď väčšina z nich je v rovine teórie. Už teraz je isté, že s Manchestrom United nevyhrá žiadnu pohárovú súťaž a v ročníku 2021/22 nedostane zrejme ani individuálne ocenenie, keďže v každej súťaži, do ktorej zasiahol, sa nájdu lepší hráči. Avšak, stále sú tu možnosti, ako môže tieto “suchoty” zahnať.

Ktoré sú to?

Možnosť č. 1 – Manchester United zázračne ovládne Premier League, hoci deväť kôl pred koncom stráca na vedúcu dvojicu až 19, resp. 20 bodov.

Možnosť č. 2 – Vrámci Premier League strelecky exploduje a za deväť kôl doženie 8-gólové manko na Mohameda Salaha.

Možnosť č. 3 – S Portugalskom sa kvalifikuje na MS do Kataru, ktoré následne ovládne. Tým by zároveň získal poslednú cennú trofej, ktorú vo svojej zbierke nemá.

Možnosť č. 4 – Behom leta zmení dres a u svojho nového zamestnávateľa vyhrá domáci Superpohár. To by sa dalo dosiahnuť napríklad v Paris Saint-Germain.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Zdroj: Športovýmagazín.sk, Wikipedia | Foto: Instagram/Cristiano