Ronaldo v ďalšom veľkoklube a lige? Stále je v hre MEGA prestup!

To by bola futbalová bomba! A nejedná sa o nijakú novinársku kačicu, ale o reálnu informáciu, ktorá vcelku dáva zmysel. Samozrejme, nechceme špekulovať o okamžitom Ronaldovom odchode z Juventusu, avšak nič nie je nemožné.

Pred pár dňami vypustil denník France Football do sveta zaujímavú informáciu. Cristiano Ronaldo údajne zvažoval prestup do Parížu St. Germain. Portugalčan má dobré vzťahy s Mbappém a Neymarom, s ktorými by mohol vytvoriť nadupanú ofenzívu. Okrem toho, Paríž ako krásne mesto už nalákalo nejedného TOP futbalistu, na čele s Gigim Buffonom.

Ronaldova kariéra stále nevyzerá byť na konci, aj keď už oslávil 35. narodeniny. K ligovým titulom z Premier League, La Ligy a Serie A by tak mohol pribudnúť titul z ďalšej z TOP 5 európskych líg. Okrem toho by takto dokázal svoju všestrannosť a kvalitu, už v poradí 5. najvyššej európskej lige. Uvidíme, či sa v nasledujúcich rokoch neschýli k takémuto veľkému prestupu, ktorý nevyzerá úplne nereálne. Zatiaľ však môžu byť fanúšikovia Juventusu pokojní.

neymar mbappe

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter