Ronaldo vs. Messi: Kto má na Slovensku viac fanúšikov?

Cristiano Ronaldo a Lionel Messi sú neodmysliteľnými postavami svetového futbalu už viac než desaťročie a otázka, kto z nich je “lepší” bola položená snáď viackrát ako tá či bolo skôr vajce alebo sliepka. Kto z nich dvoch je však obľúbenejší?

Na svojich vlastných stránkach na Facebooku je na tom aktuálne lepšie v celosvetovom meradle Cristiano Ronaldo v pomere 122 ku 90 miliónom. Aj v prípade československých fanpage na tejto sociálnej sieti je na tom lepšie Portugalčan. Ten má na najsilnejšej CZ/SK stráne viac ako 17 tisíc fanúšikov, zatiaľ čo klenot Barcelony menej ako 8 tisíc. Aj Twitter či Instagram hovoria v prospech Ronalda, no nedávny prieskum jeho fanúšikovských účtov prezradil, že množstvo jeho fanúšikov nezaujíma futbal, ale skôr ich CR7 zaujíma ako “módna” značka.

Preto sme sa rozhodli aspoň trošku vyjasniť, kto z týchto dvoch supermanov futbalových trávnikov má na Slovensku viac fanúšikov. Neváhajte, a zapojte sa do hlasovania aj vy. Alebo nie je vašim favoritom ani jeden z nich? Áno, aj pre tých máme odpoveď.

Extrémna rivalita sa medzi ich fanúšikmi vytvorila v časoch, keď sa na nich upierali zraky divákov El Clásica.

Zdroj: Ex.co | Foto: Twitter