Ronaldo vypadáva z TOP 3: Real Madrid podpisuje superdrahú posilu!

V roku 2009 získal za 94 miliónov eur Real Madrid portugalský talent z Manchestru United, ktorý už patril k najlepším hráčom sveta. V Reale následne Cristiano Ronaldo začal lámať rekordy.

Do roku 2014 bol najdrahšou posilou nielen Realu, ale aj v celej histórii futbalu. O oba tieto prímy prišiel po piatich rokoch, keďže sa stal jeho spoluhráčom Gareth Bale. Ten sa stal prvým hráčom histórie, ktorý stál 100 miliónov eur. V roku 2019 pre zmenu prišiel do klubu za 115 miliónov Eden Hazard, dodnes najdrahšia posila madridského giganta.

Cristiano Ronaldo ale už o pár dní oficiálne vypadne z TOP 3 najdrahších posíl klubovej histórie, keďže na 2. miesto poskočí Jude Bellingham. Mimoriadne talentovaný stredopoliar Borussie Dortmund mal podľa dostupných informácií nielenže súhlasiť s podmienkami, ale aj jeho zamestnávateľ je údajne už definitívne dohodnutý s Realom.

Stále len 19-ročný mladík, ktorý oslávi 20, narodeniny 29. júna, by mal stáť 103 miliónov eur a ďalších 30 miliónov eur by mohlo pristáť v kase Dortmundu vďaka prípadným bonusom. Bellingham bude viazaný so španielskym celkom do júna 2029.

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram