Ronaldova expriateľka ŠOKUJE! CR7 je podľa nej PSYCHOPAT!

Cristiano Ronaldo to napriek svojej popularite nemá ľahké. Len pred pár hodinami prišla polícia s požiadavkou na jeho DNA a ihneď nato sa ozvala aj jeho bývalá priateľka. Tá o ňom povedala šokujúce a veľmi škaredé slová!

33-ročný portugalský útočník aktuálne rieši problémy s obvineniami, ktoré naňho vzniesla Kathry Mayorgová. Bývalú modelku mal CR7 podľa jej slov znásilniť v lete 2009 v jednej z hotelových izieb v Las Vegas.

Polícia tento prípad naďalej vyšetruje a aktuálne požiadala od samotného hráča vzorku jeho DNA. Aby toho nebolo málo, olej do ohňa priliala aj bývalá priateľka kanoniera Juventusu Jasmine Lennard.

Tá o ňom napísala na svoj účet na Twitter šokujúce tvrdenie: “Povedal mi, že ak budem chodiť s niekým iným, alebo opustím môj dom, unesie ma, moje telo rozkrája na kúsky a hodí ho vo vreci do rieky. Mám nato dôkazy. Je to psychopat,” tvrdí spomínaná Jasmine, ktorá takto chcel vyjadriť podporu údajnej obeti znásilnenia. Pokiaľ ide o dôkazy, tie majú byť vo forme hlasových nahrávok a správ.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter