Rozzúrený Fognini o Wimbledone: Mala by tu vybuchnúť bomba! (VIDEO)

0
2

Poriadne emócie lomcovali talianskym tenistom Fabiom Fogninim v šestnásťfinále Wimbledonu. V zápase proti Američanovi Tennysovi Sandgrenovi si pri prerušení hry pustil ústa na špacír. Po zápase si vyslúžil patričnú kritiku. 

Prekliatí Angličania. Naozaj prekliatí,” zachytili Fogniniho výbuch ruchové mikrofóny na kurte. “Želám si, aby v tomto klube vybuchla bomba. Mala by tu explodovať bomba,” rozčuľovala sa nasadená dvanástka turnaja, kvôli tomu, že svoj zápas hral na dosť zničenom trávnatom povrchu na kurte číslo 14.

Fogniniho úlet neostal bez odozvy. Fanúšikovia na sociálnych sieťach sa pohoršovali na jeho vyjadrení a priali si, aby mu bol udelený doživotný zákaz vstupu na tento grandslam. “Ak sa niekto cíti dotknutý, je mi to ľúto. Žiaden problém,” ospravedlňoval sa po zápase Talian, ktorý po setoch 3-6 6-7 3-6 opustil londýnsky turnaj.

Známy tenisový búrlivák nepredviedol podobný úlet poprvýkrát. Pred dvoma rokmi na inom grandslamovom turnaji – US Open bol vyhodený kvôli verbálnemu napadnutiu ženskej rozhodkyne.

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Twitter