Rušné leto v Man. United: Klub má 4 hviezdne prestupové ciele!

Manchester United by mal podľa mnohých médii patriť k najaktívnejším tímom na prestupovom trhu. Vedenie anglického celku si preto malo vytipovať 4 hlavné posily, ktoré by chcelo priviesť do svojho mužstva. Bude to poriadne drahý špás.

Už José Mourinho viackrát avizoval, že najväčšou potrebou “Červených diablov” je posilniť svoje zadné rady. Spomínali sa viacerí adepti a práve traja z údajných 4-och hlavných cieľov sú obrancovia.

Kalidou Koulibaly sa v súvislosti so slávnym anglickým celkom spomínal už skôr. Údajne zaň United ponúkali 91 miliónov libier (103 miliónov eur). Tie mal SSC Neapol odmietnuť, avšak Angličania to nevzdali a v lete by mali vyrukovať s novou ponukou.

Kalidou Koulibaly

Ďalším údajným cieľom viacnásobného anglického šampióna má byť Slovák. Milan Škriniar svojimi výkonmi zaujal viacero európskych veľkoklubov. Záujem o jeho služby je veľký a Inter Miláno je krôčik od podpisu skúseného stopéra Diega Godína, ktorý by mohol uľahčiť Milánčanom odchod mladého slovenského reprezentanta.

V Crystal Palace sa svojimi výkonmi čoraz viac ukazuje Aaron Wan-Bissaka. 21-ročný obranca je zaujímavým artiklom pre viacero klubov a do boja sa mali okrem United zapojiť aj Manchester City a Chelsea FC.

Na Old Trafford by však mohol okrem spomínanej defenzívnej trojky zavítať aj nový tvorca hry. O konci Ivana Rakitića na Camp Nou sa hovorí už takmer s istotou. Problémom by však mohol byť Inter Miláno, ktorý mu ponúka kráľovské podmienky.

Otvorene treba priznať, že ani jeden z týchto hráčov nebude lacnou alternatívou. Aj keď sa v prípade chorvátskeho stredopoliara by Manchester United nemusel zaplatiť vysoké odstupné. Platovo mu však bude musieť prihodiť, ak teda nechce, aby ho presvedčila talianska strana.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter