Ryan Giggs prezradil, kto z jeho spoluhráčov bol pre neho najlepší futbalista. Paul Scholes to nie je!

Bývalý hráč United Ryan Giggs toho vo svojej bohatej futbalovej kariére zažil naozaj veľa a za 24 sezón v drese červených diablov si zahral s množstvom špičkových hráčov. Dokázal však vybrať jedného, ktorý bol podľa neho najlepší zo všetkých! 

Waleského čarodejníka Ryana Giggsa môžeme pokojne zaradiť medzi legendy klubu z Old Trafford. Počas svojich 24 sezón v tomto mužstve hral po boku futbalových velikánov, akými bezpochyby boli Eric Cantona, Roy Keane, David Beckham, Peter Schmeichel, Rio Ferdinand, Wayne Rooney, Bryan Robson či Paul Scholes. Práve posledný menovaný bol pre väčšinu fanúšikov futbalu favoritom, keďže spolu bok po boku odohrali neuveriteľných 20 sezón.

Ryan Giggs si Paula Scholesa určite nesmierne váži, no najlepší hráč, s ktorým kedy v drese United nastupoval, je podľa neho Cristiano Ronaldo. V rozhovore pre denník The Mirror uviedol: “Ľudia zabúdajú, že mal ťažký štart, ale urobil a stále robí všetko, čo môže, aby bol najlepší. Je neuveriteľný športovec a hráč. Najlepší, s akým som kedy hral.”

Cristiano Ronaldo v drese Manchesteru United

Na konci rozhovoru si ešte stihol zavtipkovať: “Bolo naozaj veľmi dobré mať ho vedľa seba v šatni. Až kým ste nepotrebovali zrkadlo. Najprv to bol Becks (pozn. David Beckham), ktorý sedel vedľa zrkadla, a keď prišiel Cristiano, zaujal jeho miesto on. Takže ste mohli zabudnúť na to, že sa vôbec pozriete do zrkadla vy. Museli ste jednoducho počkať.”

Ronaldo vyhral za šesť rokov strávených po boku 43-ročného Walesana tri tituly Premier League, dva Ligové poháre, FA Cup a Ligu majstrov.

Ryan Giggs.

Zdroj: Thesportbible.com, YouTube.com | Foto: Facebook