Rýchly KONIEC Courtoisa? Zidane chce HVIEZDNU NÁHRADU!

S návratom Zinedine Zidana do Realu Madrid sa očakáva viacero zmien, ktoré by mohli prísť v letnom prestupovom období. Jedna z nich by sa mohla výrazne dotknúť aj brankárskeho postu.

Julen Lopetegui a najmä Santiago Solari uprednostňovali medzi troma žrďami Thibauta Courtoisa. Belgičan prišiel do hlavného mesta Španielska v lete z anglickej Chelsea FC za 35 miliónov libier. Návrat francúzskeho trénera však môže veci rýchle zmeniť.

Už prvý ligový zápas proti Celta Vigo ukázal, že dôvera Zinedine Zidana v schopnosti belgického brankára nie je taká, ako u jeho predchodcov. Prednosť totiž dostal Keylor Navas, ktorý predviedol super zákrok a vychytal čisté konto.

Kostarický gólman však má svoj vek a preto mal 46-ročný Francúz zamerať svoj zrak na Manchester United. The Mirror totiž prišiel s informáciou, že sa Real Madrid začal opätovne zaujímať o Davida de Geu.

28-ročnému Španielovi skončí v lete jeho kontrakt na Old Trafford. V zmluve má však klauzulu, ktorá umožní “Červeným diablom” predĺžiť s ním zmluvu o jeden rok. Vždy je to však málo a vedenie anglického celku by mohla presvedčiť suma 75 miliónov libier, ktorá by mala prísť v rámci ponuky Realu Madrid. Črtá sa teda rýchly koniec Thibauta Courtoisa?

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter