S ktorou legendou by si rád zahral CR7? Zidane to nie je!

Cristiano Ronaldo by mohol byť najčastejšou odpoveďou futbalistov budúcnosti, ak sa ich opýtajú, s ktorým legendárnym hráčom minulosti by si chceli zahrať. Ale akú odpoveď má na rovnakú otázku samotný Ronaldo?

Hviezdny Portugalčan sa dostal do diskusie na youtubovom kanále známeho amerického futbalového magazínu Soccer.com. Práve v nej dostal 34-ročný útočník zaujímavú otázku, v ktorej sa ho pýtali, s akou futbalovou legendou minulosti by si rád zahral v jednom tíme.

“Je množstvo skvelých hráčov, s ktorými by som si rád zahral. Ja by som si však vybral jedného z mojej vlasti, ktorý opustil tento svet pár rokov dozadu: Eusébio. On je jeden zo symbolov Portugalska, bol úžasnou osobou, rád by som si s ním zahral v národnom tíme,” povedal Ronaldo.

Eusébio je považovaný za jedného z najlepších hráčov histórie futbalu. V jeho senzačnej kariére strelil 733 gólov v 745 zápasoch. Hral aj na Majstrovstvách sveta 1966, kde Portugalsko obsadilo bronzovú priečku. Eusébio vtedy vyhral Zlatú kopačku turnaja, keď strelil 9 gólov.

eusebio ronaldo

Zdroj: Foxsportsasia.com | Foto: Twitter