Šance United narástli: Internet si robí pred manchesterským derby srandu!

Víkendové kolo Premier League prinesie dva prestížne duely. V sobotu odštartuje program prestížne severolondýnske derby Arsenal vs. Tottenham, pričom je isté, že po jeho skončení bude jeden z tímov v čele tabuľky. V nedeľu je pre zmenu na programe manchesterské derby.

Výrazným favoritom je domáce Citizens majúce kurz podľa bookmakerov len na úrovni približne 1,40:1. Hostia pritom vedia na svojho rivala zahrať, veď z ostatných deviatich vzájomných konfrontácii vyhral United nad celkom Pepa Guardiolu až štyrikrát.

Internet si však robí srandu po tom, ako začala kolovať informácia, že do duelu nebude môcť pre zranenie naskočiť Harry Maguire. S kapitánom Manchestru United sa totižto v aktuálnej sezóne viaže katastrofálna bilancia, ktorá len podškrtáva jeho často nevýrazné až podpriemerné výkony vzhľadom k jeho postu.

„Na Tipáči (Tipsporte) teraz výrazne klesne kurz na United,“ napísal jeden z fanúšikov. „Šanca na body pre United,“ napísal ďalší. „Dávam celý barák na United!“ kontroval ďalší z fanúšikov. Podobné komentáre sa ale objavili aj na britských stránkach, čo deklaruje “popularitu” tohoto futbalistu.

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram/Harrymaguire93