Sarri si buduje REŠPEKT: Kepovi a ostatným poslal jasný ODKAZ!

Chelsea FC privítala v 28. kole anglickej Premier League Tottenham Hotspur. Londýnske derby sa nieslo v znamení výhry domáceho celku 2:0. Malo to však jeden háčik. V bránke “The Blues” sa neobjavil Kepa Arrizabalaga, ale Willy Caballero. Taliansky kouč taktiež poslal svojmu zverencovi jasný odkaz. 

24-ročný španielsky gólman odmietol striedať v závere nadstaveného času vo finále Anglického ligového pohára. Trénera to poriadne rozzúrilo a aj keď po zápase obaja hovorili o nedorozumení, malo to zjave následky.

Nová posila Chelsea FC musela prijať pokutu vo výške jednotýždňového platu a tréner ho potrestal ešte aj inak. Jasne mu totiž ukázal, kto je tu pánom, keď ho v duely s “Kohútmi” posadil len na lavičku náhradníkov.

“Kepa spravil dosť veľkú chybu. Musel za to zaplatiť v klube a teraz aj v mužstve v tomto zápase. Bolo to mojím odkazom pre všetkých hráčov,” vyjadril sa jasne skúsený taliansky kormidelník. Zároveň však dodal, že s Kepom do budúcna počíta. Talian si však zjavne musel spraviť v tíme poriadky, aby nestratil rešpekt.

Zdroj: Thesun.co.uk, Sportbible.com | Foto: Twitter