Sarri skritizoval Hazarda: Hviezda Chelsea ŠOKUJÚCO reagovala!

Špekulácie o možnom letnom odchode Edena Hazarda naberajú na obrátkach a to najmä po posledných udalostiach. Belgický reprezentant totiž reagoval na vyhlásenia Maurizzia Sarriho prekvapujúcimi slovami.

Klub talianskeho kouča podľahol v londýnskom derby svojmu konkurentovi Arsenalu FC 2:0. Tréner preto nešetril kritikou a v nej menovite spomenul Edena Hazarda, ktorého vyzval, aby svoje reči premenil do výkonov na ihrisku a hovoril o ňom, že nie je lídrom.

Na belgického záložníka to zjavne malo pozitívny účinok pokiaľ ide o herný prejav, keďže aj vďaka jeho skvelému výkonu postúpila Chelsea FC do finále Carabao Cupu po vyradení Tottenhamu Hotspur.

Práve po tomto zápase zastavili Edena Hazarad novinári, aby sa vyjadril aj k posledným slovám Sarriho, ktoré boli kriticky smerované práve na jeho osobu. Hráč im odpovedal veľmi nečakane: “Ak mám byť úprimný, nezaujíma ma to. Hrám svoju hru a je mi jedno čo povedal tréner. Snažím sa vydať maximum a sústredím sa na tento tím. Dnešok bol úspešný a to ma teší,” skonštatoval Hazard, ktorý sa podľa viacerých vyhlásení nebráni odchodu do metropoly Španielska, ku ktorému by mohlo dôjsť už toto leto.

Eden Hazard

Zdroj: As.com | Foto: Twitter