Šatan aj s PREKVAPENÍM: Títo hráči zo zámoria môžu prísť na MS!

Slovenský hokejová reprezentácia by sa mohla čoskoro posilniť až o 4 hráčov zo zámorskej NHL. Miroslav Šatan totiž prezradil, ako to vyzerá s účasťou Tomáša Tatara, Richarda Pánika, Andreja Sekeru a Christiána Jaroša na domácom šampionáte.

Andrej Sekera už svoju účasť oficiálne potvrdil pred pár dňami. Christián Jaroš síce laboroval so zranením, no jeho stav sa zlepšil a v prípade úspešnej zdravotnej prehliadky ba na domácich MS nemal chýbať.

Ako cituje slová Miroslava Šatana Šport.sk, všetci voľní hráči z NHL vyjadrili chuť reprezentovať Slovensko na tohtoročných MS. Najväčší problém by však podľa generálneho manažéra slovenskej hokejovej reprezentácie mal byť s Richardom Pánikom.

Útočníkovi Arizona Coyotes totiž končí zmluva a tak bude treba vybaviť všetko potrebné ohľadom jeho poistky. Bývalý hokejista prezradil aj jedno možné prekvapenie. Tým je Marián Studenič. Krídelník Binghamtonu Devils by mohol byť ďalšou zámorskou posilou nášho výberu. Podľa slov Šatana však vo všetkom bude múdrejší až po zápasoch s Nemeckom.

Rozpis prípravných zápasov Slovenska pred MS 2019 

TIP DŇA: Situácia Slovákov v NHL a AHL pred MS 2019

Zdroj: Šport.skFoto: Facebook