Schumacher oslavuje 50-ku: Rodina adresovala fanúšikom jeho slová!

Obdobie 5 rokov je dosť dlhá doba. Presne toľko uplynulo od nešťastia, ktoré sa prihodilo Michaelovi Schumacherovi na lyžovačke v Alpách. Legendárny jazdec oslávil dnes 3. 1. 2019 už svoje 50. narodeniny a jeho rodina vydala pri tejto príležitosti vyhlásenie.

Bývalý pretekár strávil pol roka v kóme, z ktorej ho lekári dokázali postupne prebrať. Informácie o jeho zdravotnom stave sú však naďalej prísne tabu a len sem tam sa na povrch dostala okrajová správa, ktorá nepriamo opisovala jeho stav. Teraz však prehovorila jeho rodina.

Príbuzný niekoľkonásobného majstra sveta vo Formule 1 ubezpečili jeho priaznivcov, že je vo veľmi dobrých rukách a robia všetko preto, aby mu čo najviac pomohli. Napriek tomu rešpektujú žiadosť nemeckého pilota, aby o jeho zdravotnom stave nateraz verejne neinformovali. Jubilejný oslávenec však podľa ich slov prežíva svoje výročie v duchu so všetkými jeho fanúšikmi a posiela im srdečné poďakovanie.

My sa aj s celou redakciou pripájame k zástupom gratulantov a nemôžeme priať Michaelovi nič iné, ako skoré uzdravenie z jeho ťažkého pádu. Buď silný LEGENDA!

Zdroj: Theguardian.com | Foto: YouTube, Twitter