Sergio Ramos o novej sezóne: Toto sú slová skutočného vodcu!

34-ročný Sergio Ramos čoskoro začne už svoju šestnástu sezónu v drese Realu Madrid. Behom tejto doby sa z mladého nekompromisného dlhovlasého pravého obrancu stal jeden z najväčších vodcov a najlepších stopérov všetkých čias. Čo očakáva od novej sezóny?

„Predsezónna príprava bola netradičná a náročná, no veľmi sa tešíme na nové výzvy. Teraz začína nová sezóna. V tej predošlej sme vyhrali La Ligu i superpohár, no z minulosti sa nedá žiť. Real Madrid vždy vstupuje do každého ročníka s cieľom bojovať o všetky trofeje. Musíme doňho vkročiť správnou nohou a postupovať krok po kroku až dokedy nedosiahneme svoje ciele. Tento rok som pracoval naozaj veľmi tvrdo aj na sebe, a preto sa naozaj veľmi teším,“ povedal pre Marcu kapitán Realu.

Čo sa týka Realu Madrid, ten je tentokrát aj podľa vás suverénne najväčším favoritom na ligový titul, avšak zverenci Zinedine Zidanea by sa určite veľmi radi vrátili aj na európsky trón, čo sa im naposledy poradilo ešte v roku 2018 s Cristianom Ronaldom. V ostatných dvoch sezónach neprekročili brány osemfinále.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter