ŠIALENÉ: Dal za Man City 600 gólov, teraz prestupuje k nepriateľovi

Má len 16 rokov avšak na svojom konte 600 gólov v dresoch všetkých mládežníckých klubov Manchestru City. Teraz sa však chystá urobiť niečo, čo vedenie “Skyblues” nerozdýcha len tak. Vo svojich 16 rokoch sa chystá prestúpiť do tábora úhlavného rivala.

Charlie McNeil je skutočnou vychádzajúcou hviezdou anglickej ofenzívy. Mladý útočník strávil svoje začiatky kariéry v Manchestri City, prešiel si takmer všetkými mládežníckymi kategóriami. Vo všetkých týchto kluboch zaznamenal viac ako 600 gólov, čo je šialené číslo na tak mladého hráča. Teraz však všetkých šokoval, keď na svojom Instagramovom účte zanechal Manchestru City rozlúčkový odkaz.

“Ďakujem veľmi pekne Manchestru City za všetko, čo pre mňa urobili za tých 6 rokov. Bolo pre mňa veľkou poctou hrať s niektorými úžasnými hráčmi. Želám vám všetko dobré,” napísal McNeil. To však nie je všetko! Charlie totiž prestupuje z Manchestru City do klubu ich najväčšieho rivala a to do Manchestru United. Podľa informácií je už všetko dohodnuté a oficiálne potvrdenie je otázkou času. Vedenie Man Utd sa k prestupu odmietlo vyjadriť.

charlie mcneil

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter