Škriniarov agent NA ROVINU: Slovák v lete do Realu Madrid?!

Milan Škriniar sa stal vďaka svojim stúpajúcim výkonom stredobodom pozornosti mnohých európskych klubov. Tentokrát sa však nejedná o dohady, ale tieto informácie potvrdil aj jeho agent, ktorý pomenoval aj konkrétne celky.

Španielsky športový denník AS prišiel s informáciou, že o 24-ročného slovenského stopéra je veľký záujem nie len zo strany FC Barcelony, ale aj Realu Madrid. Tieto špekulácie potvrdzujú aj slová jeho agenta: “Chce ho podpísať Real Madrid a tiež aj FC Barcelona. Tím, ktorému sa podarí presvedčiť Inter, ho môže podpísať už počas letného prestupového obdobia,” povedal Mithat Halis.

“Škriniar má profesionálny prístup. Ak ho Real Madrid chce skutočne podpísať, môže tak spraviť. Existuje veľa agentov, ktorí sú ako kanibali. Snažia sa do tímu priviesť hráča za každú cenu,” poznamenal Slovákov agent. Snahy “Bieleho baletu” o Milana Škriniara by mohli vzrásť aj po tom, čo sa objavili dohady o možnom odchode Raphaëla Varana a tak budeme s napätím sledovať, ako sa celá situácia vyvinie. Urobil by podľa vás slovenský reprezentant prípadným prestupom správny krok?

Zdroj: As.com | Foto: Twitter