Slzy a zimomriavky: Takto vyzerala rozlúčka Petra Budaja v zámorí!

So svojou zámorskou a možno aj hokejovou kariérou sa lúči ďalšia legenda slovenského hokeja. Peter Budaj odchytal za Ontario Reign svoj posledný zápas a zažil aj veľkolepú a dojemnú rozlúčku.

“Bolo to ohromné. Skvelé. Bolo pre mňa cťou mať tu svojich priateľov, spoluhráčov a ďakujem aj nášmu súperovi, ktorý mi venoval pozornosť. Bolo to veľmi milé. Video a ostatné veci okolo, cítite smútok, tlačili sa mi slzy do očí. Robil som to celý môj život, snažil sa nechať na ľade všetko,” reagoval na rozlúčku dojatý gólman, ktorý bol vo svojom poslednom zápase vyhlásený za prvú hviezdu zápasu, keď zneškodnil 34 z 37-ich pokusov súpera.

“Skvelé bol aj to, mať tu manželku s deťmi, aby to celé mohli prežívať so mnou. Keď som bol malý, môj otec ma vzal na ľad, no nemali sme na štadióne strechu, žili sme v malom meste. Všetky tieto spomienky sa mi vynorili znova. Všetky obeta ostatných, ktorí mi pomáhali tvoriť môj život, vrátane rodiny a rodičov, všetkých ľudí, koučov, osobných trénerov, personál, rodinu, manželku a deti. Bol to veľmi emotívny moment,” zakončil Budaj, ktorý sa doteraz nerozhodol, či skončí s hokejom úplne. Konečné rozhodnutie by mohlo padnúť v lete.

Rozlúčkové video: Peter Budaj najlepšie momenty kariéry

Zdroj: Lakingsinsider.com | Foto|Video: Twitter