So skvelým krídlom už vraj v PSG nerátajú, šance sa ihneď chopil londýnsky Arsenal!

Príchod nových posíl do Paríža Saint-Germain znamená, že niektorí hráči prídu o nemalú porciu hracieho času. Príchod Daniho Alvesa na pravý kraj obrany znamená takmer istý odchod Serga Auriera a svoju daň si určite vyžiada aj príchod Neymara.

Káder Saint-Germain disponuje obrovskou kvalitou, a to najmä na krídelných postoch. Práve Neymar je najnovším prírastkom na ľavé krídlo, ktoré v minulej sezóne, respektíve od januára patrilo Julianovi Draxlerovi. Aj napriek jeho výborným výkonom je jasné, že nová posila za 222 miliónov eur často striedať nebude, a preto klub Nemcovi údajne odporučil hľadať si nový klub.

Agent 23-ročného nemeckého reprezentanta Roger Witterman má však iný názor: “Draxler zostane a toto leto predaný nebude. Paríž buduje tím s najlepšími hráčmi sveta na každom poste. Julian je jedným z nich, chce tu pokračovať a byť toho súčasťou.” Napriek názoru Draxlerovho agenta, Paríž kvôli pravidlám Finančného Fair Play potrebuje predať nejakých hráčov a zdá sa, že “Čierny Peter” zostane v rukách práve bývalému hráčovi Wolfsburgu či Schalke 04.

Julian Draxler

A to chce využiť Arsenal na čele s Arsénom Wengerom, ktorý už vraj do hlavného mesta Francúzska poslal ponuku vo výške 35 miliónov €. Okrem londýnskeho klubu sa má o Juliana Draxlera zaujímať aj Inter Miláno a Borussia Dortmund.

Julian Draxler sa po svojom januárovom príchode okamžite usadil v základnej zostave PSG a predvádzal skvelé výkony. V 25 zápasoch sa strelecky presadil 10-krát k čomu pridal aj 3 gólové prihrávky.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter