ŠOK v posledných hodinách: Real podpisuje mladučký supertalent!

Fanúšikovia Realu Madrid verili, že leto 2021 bude konečne okamihom, kedy do ich tímu príde Kylian Mbappé. Viera ešte vzrástla po tom, ako Parížania získali Messiho. S veľmi veľkou pravdepodobnosťou z toho ale nič nebude, avšak jeden nečakaný nákup zrejme klapne v posledný deň.

Dvoch najcennejších futbalistov vo vekovej kategórii do 18 rokov má vo svojom kádri FC Barcelona (Fati a Pedri), tým tretím je s hodnotou údajnou 55 miliónov eur Eduardo Camavinga z Rennesu. Napriek svojmu mladému veku sa tento stredopoliar už objavil aj v extrémne nabitej francúzskej reprezentácii. A práve on by mal na poslednú chvíľu zamieriť na Štadión Santiaga Bernabeua.

Informácie o tom priniesol samotný Transfermarkt odvolávajúci sa nielen na Canal+, ale aj na popredného novinára Fabrizia Romana. Ten navyše tvrdí, že prebiehajú už pokročilé jednania. Keďže Camavingovi v júni 2022 končí vo francúzskom celku zmluva, Real má za jeho služby zaplatiť miesto spomínaných 55 miliónov približne len polovicu. Hovorí sa o 28-30 miliónoch, pričom Camavinga by mal podpísať do roku 2026.

camavinga

Zdroj: Trasnfermarkt.com | Foto: Twitter