ŠOKUJÚCE: Pre TOTO uprednostnil Real Madrid Zidana pred Mourinhom!

V súvislosti s nástupom na post hlavného trénera Realu Madrid sa špekulácie ťahali okolo viacerých mien. Najviac sa však hovorilo o dvojici Zinedine Zidane a José Mourinho. Čo teda rozhodlo v prospech Francúza? Odpoveď je pomerne prekvapujúca!

O celej veci sa pre britský Sky Sports rozhovoril bývalý prezident Realu Madrid: “Zidane je dobrá voľba, druhou bol Mourinho. V posledných dňoch však lídri z kabíny apelovali na vedenie, aby vylúčili nástup Mourinha,” prekvapujúco prehlásil Ramón Calderón.

“Predsa odtiaľto odišiel s množstvom problémov. Bol by teda možno len ďalším problémom, ktorý by sa pridal k tým, ktoré už máme,” skonštatoval 67-ročný Španiel, ktorý si myslí, že Real Madrid spravil angažovaním Zidana správny krok.

Portugalský tréner bol totiž podľa jeho názoru veľmi kontroverzný a rozdelil aj fanúšikov klubu. Veľa hráčov, hlavne lídri ho podľa Calderóna nemali v láske. 46-ročný Francúz však pôsobí presne opačným dojmom a prinesie podľa jeho názoru potrebný pokoj. Čas ukáže, či to tak aj skutočne bude.

Zdroj: Skysports.com | Foto: Twitter