Šokujúce: Synovec Pavla Demitru prehovoril o ÚPLATKOCH v hokeji!

Škándal okolo hokejovej reprezentácie do 20 rokov pokračuje a naberá na obrátkach. Olej do ohňa prilial aj synovec nebohej legendy slovenského hokeja Pavla Demitru, ktorý všetkých poriadne šokoval svojím vyhlásením.

O korupcii a úplatkoch sa na Slovensku hovorí často a to nie len v súvislosti so športom. Situácia však po vyhláseniach Martina Pospíšila a Miloša Fafráka nabrala úplne iný rozmer a naše športové dianie sa aktuálne točí okolo tejto témy.

Dohady neukončila ani tlačová konferencia, na ktorej vystúpil Ernest Bokroš s ďalšími dvoma hráčmi aby celú situáciu objasnili. Spomínaný mladík Pospíšil reagoval aj na ňu a zdá sa, že väčšina fanúšikovi je priklonená na jeho stranu. Avšak aby toho nebolo málo, objavili sa aj slová Martina Jakúbeka.

Synovec legendárneho Pavla Demitru zdieľal na svojom profile článok, ktorý opisoval kritiku od spomínanej dvojice mládežníckych reprezentantov, no to nebolo všetko. Pridal k nemu krátku vetu, ktorá mnohým doslova vyrazila dych. 26-ročný hokejista, ktorý aktuálne pôsobí v Nových Zámkoch totiž napísal toto: “Pamätám si, ako by to bolo včera, keď prišla SMS, že za 5000 eur je možnosť ísť na MS 20,” napísal slovenský krídelník.

Zdroj: Sportky.sk, Facebook/MartinDemoJakubek | Foto: Facebook/MartinDemoJakubek, Twitter