Španielska TVE: Neymar do Madridu za 310 miliónov. Real vydal OFICIÁLNE vyhlásenie!

Azda neprejde deň, aby médiá nerozoberali brazílsku superhviezdu Neymara. Niet sa čo čudovať, najdrahší hráč sveta púta pozornosť nielen na trávniku svojím loptovým umením, ale i mimo neho.

Hoci z Barcelony prestúpil do parížskeho Saint-Germain iba v minulom roku, čoraz častejšie sa spomína jeho odchod k úhlavnému rivalovi Kataláncov z Realu Madrid. Neymar sa viackrát v mladosti vyjadril, že “Biely balet” je jeho vysnívaný klub, v ktorom už dokonca jednou nohou bol.

Prestup do tohto tímu mu taktiež odporúčajú viaceré legendy svetového futbalu, pokiaľ je v jeho záujme zisk Zlatej lopty. Viaceré indície teda nasvedčujú tomu, že tento transfer je iba otázkou času. A podľa španielskej televízie TVE mal už Real Madrid poslať do Paríža konkrétnu ponuku vo výške 310 miliónov eur a čaká na jej potvrdenie. Futbalista by mal podľa televízie podpísať 7-ročný kontrakt s platom 45 miliónov € za sezónu.

V Španielsku spôsobila táto reportáž taký rozruch, že k nej musel vydať oficiálne stanovisko samotný Real Madrid, čo sa stáva naozaj iba vo výnimočných prípadoch. Kráľovský veľkoklub však informáciu odvysielanú na Televisión Española (TVE) poprel a označil ju za klamstvo. V oficiálnom stanovisku zdieľanom na webe klubu i všetkých overených sociálnych sieťach stojí, že Real Madrid nedal žiadnu ponuku ani hráčovi, ani PSG.

Klub ďalej uvádza, že je prekvapený, že španielska verejnoprávna televízia mohla odvysielať absolútne nepravdivé informácie bez toho, aby kontaktovala ktorúkoľvek zo spomínaných zainteresovaných strán.

Sága Neymar a Real Madrid teda bez akejkoľvek zmeny pokračuje aj naďalej.

Neymar

Zdroj: Realmadrid.com | Foto: Twitter