Spomienka na Chovana: Borjan Slovanu “prehral” šláger ligy! (VIDEO)

8 866 divákov sledovalo v Dunajskej Strede prvú prehru Slovana v aktuálnom ligovom ročníku. Tá bola zaslúžená, veď duel skončil 3:1, a to už na svetelnej tabuli svietil stav 3:0. Ani v žiadnej štatistike Slovan nejako evidentne nedominoval.

Zápas dosť možno zlomila 29. minúta a fatálna chyba veleskúseného brankára Miloša Borjana, ktorý na pohľad jednoduchú situáciu vyriešil najhoršie ako mohol.

„Tragická chyba Borjana. V poslednom období sa to na brankárov Slovana akosi kopí. Neviem, či je to karma. Gouré ho prečítal,“ opisoval situáciu v štúdiu TV Dajto Marek Sapara.

Ukazuje sa, že Slovan medziročne svoju kvalitu nezvýšil, ako si chceli mnohí nahovoriť a možno tomu i uverili. Môžeme sa tak teraz len pýtať, ako zvládne najbližších sedem dní.

Vo štvrtok na Slovan čaká papierovo najľahší zápas v pohárovej Európe proti Klaksvíku z Faerských ostrovov (ten však prešiel ako Slovan cez dve predkolá v Lige majstrov a dokonca bol blízko aj vyradenia Molde) a následne v nedeľu privíta rovnako doma solídne hrajúcu MŠK Žilinu.

Fatálna chyba Borjana

Foto | Video: YouTube