“Stane sa legendou Man United!”Ak im ho neukradne Real Madrid

V Premier League nájdeme niekoľko talentovaných vychádzajúcich hviezd. Pulisic v Chelsea, Foden v Man City, Alexander-Arnold v Liverpoole a Mason Greenwood v Manchestri United. Práve okolo neho sa v posledných dňoch dejú v médiach veľké veci.

18-ročný rodák z Bradfordu je skutočným talentom v kádri “Red Devils“. O jeho kvalitách je presvedčený aj tréner Ole Gunnar Solskjær, ktorý mu dáva čoraz viac priestoru v zápasoch. Jeho výkony sa páčia aj Greenwoodovmu spoluhráčovi z klubu, Lukeovi Shawovi. “To ako Mason povyrástol v klube za ten rok a pol je neuveriteľné,” rozplýval sa britský obranca.

“Pre mňa osobne sa z tohto decka stal muž vo veľmi krátkom čase. Teraz už veľmi dobre rozumie o čom je táto liga. Vyrástol výškovo, je čoraz silnejší a nie je viac krehký,” opisoval spoluhráča Shaw. “Najdôležitejšou vecou je pre neho ignorovať tlak. Ignorovať ľudí, čo o ňom vravia. Len sa sústrediť na seba a makať na sebe. Môže sa stať legendou United, o tom niet pochýb,” uzavrel 24-ročný hráč Manchestru.

No okrem týchto slov sa v médiách rozvírili aj vody o možnom prestupe britského talentovaného útočníka. Šepká sa, že Florentino Pérez je doslova posadnutý Greenwoodom a chce dať Manchestru na stôl ponuku už toto leto. Krídelník má však zmluvu do roku 2023 a nezdá sa, žeby plánoval Manchester opustiť. Real tak asi ostane s dlhým nosom, ale ktovie. Pérez je schopný veľmi prekvapivých vecí…

mason greenwood

Zdroj: Goal.com, Sportbible.com | Foto: Twitter