Strach pred ODVETOU s Khabibom? McGregor sa údajne bojí!

Minulý rok sa v UFC niesol aj v znamení súboja medzi Conorom McGregorom a Khabibom Nurmagomedovom. Viacerí fanúšikovia si ihneď po zápase priali odvetu, avšak nepotešia ich slová manažéra ruského borca na adresu jeho írskeho protivníka.

Októbrový duel skončil víťazstvom športovca z Ruska, ktorý donútil Íra skvelým chmatom vzdať sa. Aj keď mal zápas nepeknú dohru mimo ringu, po odvete doteraz túži viacero fanúšikov. Otázka však je či o ňu stojí aj jeden z aktérov.

“Conor nepožiadal o odvetu. Neželá si s ňou mať nič, podobne ako jeho otec. Nechcú to ani jeho deti, žena a celé Írsko. Nechcú ani len počuť slovo odveta. Majú strach. Boja sa vidieť niečo čo začína na písmeno K,” cituje The Sun sebavedomé prehlásenie Aliho Abdelaziza, ktorý je manažérom ruského športovca.

“Kahbib by bojoval aj proti ťave, či somárovi. Bojoval by aj s medveďom a tigrom. Viem však to, že Conora necháme tak, necháme ho žiť si v mieri,” sklamal Ali Abdelaziz veľkú časť fanúšikov, ktorí prahli po odvete. Sú podľa vás tieto slová len čistou provokáciou, alebo sa naozaj nikdy nedočkáme žiadnej odvety medzi oboma borcami?

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter