Streda v znamení drám: TOTO sa dialo na našich štadiónoch!

V stredu 13. apríla sa na slovenských hokejových štadiónoch hrali tri duely, pričom všetky sa zmenili na obrovské drámy. Pozrime sa teda spoločne na udalosti, ktoré sú za nami.

V Nitre bol na programe tretí semifinálový duel play-off, v ktorom sa domáci ujali vedenia 2:1 v sérii hranej na štyri víťazné zápasy proti Zvolenu. Nitra vyhrala 3:2 (1:1, 1:1, 1:0), pričom 3600 divákov videlo drámu do posledných chvíľ.

V Martine pre zmenu domáci radosť nemali. So Žilinou viedli Martinčania po dvoch dueloch v Žiline nečakane 2:0 na zápasy, následne však prehrali tri duely v rade po predĺžení či samostatných nájazdoch. Pred 2900 divákmi sa táto situácia opakovala aj po štvrtýkrát, pričom Žilina tentokrát rozhodla po polminúte predĺženia. Suverénny víťaz základnej časti SHL tak postúpil do baráže o Extraligu, hoci vo finálovej sérii nevyhral v riadnom hracom čase ani jeden zo šiestich zápasoch. Žilina teda vyzve Liptovský Mikuláš.

A domáci tím smútil aj v Trebišove. Víťaz II. ligy pritom vstúpil do baráže o SHL proti jej najhoršiemu tímu, teda HK Breznu, vo veľkom štýle. Pred 1400 divákmi Trebišovčania viedli 2:0, v záverečnej tretine dokázali otočiť z 3:4 na 5:4, no necelé dve minúty pred koncom inkasovali a napokon Brezno vyhralo 5:6 po predĺžení. Táto séria bude zrejme taktiež ešte vypätá!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HKM ZVOLEN official (@hkmzvolen)


Zdroj: Športovýmagazín, Flashscore | Foto: Pixabay