Suárez otvorene: Verí Barcelone proti rozbehnutému Bayernu?

Zrejme najväčším šlágrom štvrťfinále Ligy Majstrov UEFA 2019/20 bude duel medzi suverénnym nemeckým šampiónom z Mníchova a FC Barcelonou, ktorá po nevýraznom závere sezóny obsadila v La Lige “až” 2. miesto. Ako to vidí Luis Suárez?

33-ročný uruguajský kanonier si uvedomuje, že to nebude jednoduchý duel, no podľa mnohých najväčší favorit na triumf však nedostane nič zadarmo. „Hrá sa na jeden zápas a všetko je otvorené. Postupové šance vidím 50 na 50. Bayern je skvelý súper, no to sú tu v Lisabone prakticky všetci. Až keď sa odohrá duel, bude možné povedať, kto sa lepšie pripravil na stretnutie, ktoré rozhodne o postupujúcom do semifinále,“ povedal Suárez.

Očakávaný šláger je na programe v piatok 14. augusta od 21:00 ako tretie štvrťfinále. Mimochodom, v ostatnom desaťročí sa títo giganti stretli dvakrát v semifinále Ligy Majstrov, pričom v roku 2013 pamätne postúpil Bayern so skóre 7:0, zatiaľ čo v roku 2015 zase dokázala postúpiť Barcelona vo výsledkoch 3:0 a 2:3, pričom následne ovládla aj finále a pripísala si zatiaľ posledný európsky titul. Nemecký gigant naposledy triumfoval práve v roku 2013.

>>> Celý program “Final eigth” si môžete pozrieť TU <<<

Zdroj: Sportskeeda.com | Foto: Twitter